LiveZilla Live Help
 

DEDICATED SERVER INGILTERE

Quad Xeon X3220 2x500 Gb NSAS Disk 8192 Mb Ecc RAM 10.000 Gb $229.95 Satın Al
Quad Xeon 5430 2x500 Gb NSAS Disk 8192 Mb Ecc RAM 10.000 Gb $292.95 Satın Al
Dual Xeon E5520 2x300Gb Raptor Disk 12Gb Ecc RAM 20.000 Gb $476.95 Satın Al

İngiltere Lokasyon Sunucular

Yüksek Trafik kapasitesi ve The London Technology Centre Verimerkezi kalitesinde sizlere en iyi çözümleri sunuyoruz. Sunucular Sanallaştırma yapısına uygun olup yüksek trafik ihtiyaçlı müşterilerinizinde isteklerini bu sunucular üstünden rahatlıkla karşılayabilirsiniz .

Kontrol Sizde

İngiltere Lokasyon Sunucularda IP KVM ile bios seviyesine kadar erişebilir, istediğiniz zaman, restart veya sunucunuzu kapatma gibi işlemleri yapabilirsiniz. Hazır iso dosyaları ile istediğiniz işletim sistemini istediğiniz anda kendinizde kurabilirsiniz.

Destek

Destek Ekibimize teknik veya yazılımsal hertürlü konuda sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz. Hatta tüm sunucu seçeneklerinde Layer-1 Seviyesindeki desteği tamamen ücretsiz olarak vermekteyiz. 444vps ekibi 7 Gün / 24 Saat sizin için burada.

Servis ve İzleme

Anlık trafik kullanımı, sunucunuz üzerindeki tüm servisler, özel olarak istemiş olduğunuz web siteleriniz; 7 Gün / 24 Saat Uzman Personelimiz tarafından tamamen ücretsiz olarak gözetim altında tutulur ve size aylık olarak raporlanır.

 
DEDICATED Server Nedir ?
Dedicated server
Dedicated server (kiralık sunucu) sadece bir müşteri için ayrılmış web sunucusudur. Normal (shared) hosting'de yüzlerce site aynı sunucuda barındırılırken dedicated serverlar sadece bir müşteriye ve o müşterinin sitelerine veya kullanım çerçevesindeki bir servise hizmet eder.
Dedicated Sunucular tamamen paylaşımsız ve size özel olarak yapılandırılan donanımlardan oluşuyor ve sizler için tamamen Türkçe olarak hazırlanan Plesk kontrol panelleri ile ücretsiz olarak gelmektedir. Sunucularımız ücretsiz olarak Giriş Seviyesi Managed destek verilmektedir, yani siz sadece arkanıza yaslanıp kontrol panelinizden gerekli hosting hesaplarını açabilir ve yönetirsiniz. Diğer firmalardaki gibi Managment desteğe tonlarca para ödemezsiniz...
 

444VPS.COM.TR Bir OwnHost Kuruluşudur OwnHost Internet Hizmetleri